Kontakt

EURO WORK OÜ

Aadress Jõe 5
10151 TALLINN
ESTONIA
Tel. +372 635 06 87
Fax. +372 614 34 44
Email: info@eurowork.info
Juhtkond

Captain Mart Siniorg 
Director
Mobile. +372 51 22 257
mart.siniorg@eurowork.info

Regina Bärendson
Project Manager (Shipping)
Mobile +372 51 52 190
regina@eurowork.info

Kristi Turja
Industry Manager
Mobile +372 53 93 30 93
kristi@eurowork.info

Laevandus

 

Reisilaevade mehitus

 

Välislipu all olevad reisilaevad

Regina Bärendson
Project Manager (Shipping)
Mobile +372 51 52 190
regina@eurowork.info

Soome lipu all olevad reisilaevad 

Katrin Erit
Crew Manager (Finland)
Mobile +372 58 607 807
katrin@eurowork.info

Eesti lipu all olevad reisilaevad

Liina Silla
Crew Manager
Mobile +372 51 88 878
liina@eurowork.info

Kadri Avloi
Crew coordinator
Mobile +372 5912 4333
kadri@eurowork.info

Marit Pool
Crew accountant
Mobile +372 58 85 53 22
marit@eurowork.info

Kaubalaevade mehitus

Natalia Sokolova
Crew Manager
Mobile +372 56 64 75 84

Direct +372 68 13 009
natalia.sokolova@eurowork.info

Tööstus ja Teenindus  

Müük

Kristi Turja
Industry Manager
Mobile +372 53 93 30 93
kristi@eurowork.info

Merilin Liivamägi
Personnel worker
Mobile +372 52 75 331
merilin@eurowork.info

Katarina Jurlau
Personnel worker / recruiter
Mobile +37253 31 19 14
katarina.jurlau@eurowork.info

Administratsioon

Inga Laugus  
Bookkeeping
Mobile +372 56 56 88 16
inga@eurowork.info

Muu informatsioon: Registreerimis number –Reg.Nr.: 11016903
VAT: EE100904967
Bank: Danske Bank Tallinn
IBAN: EE143300332084930000
BIC: FORE EE 2X

 

EURO WORK GROUP

EW Finland Oy, EW Manning Oy, EW Staffing Oy, EW Crewing Oy

Külastusaadress                                                                        
Mannerheiminkatu 20
06100 PORVOO, FINLAND
 

Oskar Berndtsson
Director
Mobile +358 40 52 67 769
oskar.berndtsson@eurowork.info
 

 

Ege Salumaa
Assistant
Mobile +358 50 33 71 969
ege@eurowork.info

Ulrike Tali
Assistant
Mobile +358 50 59 41 486
ulrike.tali@eurowork.info

EW Finland Oy Registreerimis number: 2030673-6
VAT/ALV: 2030673-6
Bank/Pankki: Danske Bank Porvoo
Account/Tili: 800015-71155010
IBAN: FI 738 000 15 711 55 010
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Manning Oy Registreerimis number: 2169195-5
VAT/ALV: 2169195-5
Bank/Pankki: Danske Bank Porvoo
Account/Tili: 800017-71378651
IBAN: FI 078 000 17 713 78 651
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Staffing Oy Registreerimis number: 2169132-2
VAT/ALV: 2169132-2
Bank/Pankki: Danske Bank Porvoo
Account/Tili: 800012-71378664
IBAN: FI 188 000 12 713 78 664
S.W.I.F.T DABAFIHH
EW Crewing Oy Registreerimis number: 2731292-8
VAT/ALV: 2731292-8
Postiaadress                                                                         Euro Work Group
EW Finland Oy, EW Manning Oy, EW Staffing Oy, EW Crewing Oy
Pörtö 1
01180 KALKSTRAND, FINLAND
Tel. +358 19 536 22 00

 

Saada kiri: